2,220PLN

SZWAJCARIA – LIECHTENSTEIN 6 dni

  • Opublikowany: 18 lutego, 2015 10:19 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
SZWAJCARIA – LIECHTENSTEIN 6 dni

Opis

Trasa zagraniczna: Niemcy (1) – Zurich – ok. Zurichu (1) – Berno – Montreux – Lozanna – ok. Lozanny (1) – Interlaken – ok. Lucerny (1) – Lucerna – Vaduz

1. DZIEŃ
Wyjazd z kraju wg rozkładu. Przejazd na nocleg do Niemiec.

2. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Szwajcarii. Z trasy widok na Jezioro Bodeńskie. Podziwianie wyjątkowo urokliwego wodospadu na Renie Rheinfall. Przejazd do Zurichu, zwiedzanie miasta – finansowej siły napędowej kraju: Stare Miasto rozciągające się po obu stronach rzeki, malownicze kręte uliczki, pasaże, XVI- i XVII-wieczne domy, dziedzińce, podwórza i fontanny. Taras widokowy – Lindenhof, Bahnhofstrasse – ulica, pod którą podobno ciągną się bankowe skarbce ze srebrem i złotem, kościół Fraumünster z XIII wieku z witrażami Chagall’a i Giacometti’ego, katedra Grossmünster, kościół św. Piotra z największym zegarem w Europie. Przejazd do hotelu w ok. Zurychu, kolacja (fakultatywnie), nocleg.

3. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Berna – stolicy Szwajcarii. Zwiedzanie miasta: Katedra Św. Wawrzyńca, Kindlifresserbrunnen – fontanna Ludojada z 1545 r., Zitglockenturm – wieża zegarowa, dom Alberta Einsteina. Bärengraben – fosa z niedźwiedziami – symbol miasta. Przejazd do Montreux. Spacer po bulwarze nad Jeziorem Genewskim. Przejazd do Lozanny. Zwiedzanie miasta: stare miasto, Muzeum L’art Brut. Przejazd do hotelu w ok. Lozanny. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg.

4. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd w Alpy Berneńskie: Interlaken, malownicze miasteczko położone pomiędzy dwoma jeziorami Thun i Brienz. Przejazd do Grindelwald – „wioski lodowcowej” u stóp Jungfrau. Jest to region najpiękniejszych alpejskich krajobrazów. Wjazd kolejką na Jungfraujoch – najwyżej w Europie położony dworzec kolejowy. Trasa kolejki to ponad 10 km długości tunel wykuty przed stu laty w litej skale. Podróż tą kolejką dostarczy turystom wielu wrażeń i niezapomnianych widoków. Podczas przejazdu przerwy na punktach widokowych Eigerwand i Eismeer. Na szczycie zwiedzanie Pałacu Lodowego, powrót do Grindelwaldu. Przejazd do hotelu w ok. Lucerny. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie Lucerny – miasta nad jeziorem czterech kantonów. Spacer po starym mieście i słynnych, ponad 600 letnich , drewnianych mostach: Kapelbrücke oraz Spreubrücke. Pomnik lwa, barokowy kościół Jezuitów oraz Panorama Bourbaki. Przejazd do Księstwa Lichtenstein, zwiedzanie stolicy kraju – Vaduz. Wyjazd w kierunku Polski

6. DZIEŃ
Powrót do kraju. Przejazd do poszczególnych miejscowości.

Program jest ramowy, kolejność zwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

Termin Cena w zł
27.04 – 02.05 2220
01.06 – 06.06 2220
15.08 – 20.08 2150
Dopłata do pok. 1-osobowego: 550 zł/os
Dopłata do 3 kolacji (bez napoi): 360 zł/os

Cena obejmuje:
– przejazd autokarem (barek, klimatyzacja, video, wc),
– 4 noclegów w hotelach ***/** w pok. 2-osobowych z łazienką,
– 4 śniadań kontynentalnych
– opiekę pilota,
– ubezpieczenie,
– program turystyczny.

Cena nie obejmuje:
– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów – ok. 200 CHF
– 3 kolacji

ID ogłoszenia: 18054e50f8c01ce7

Brak tagów

  

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: roben
  • Zarejestrowany: 10 kwietnia, 2014

Inne ogłoszenia dodane przez roben

Ostatnie ogłoszenia dodane przez roben »

Skontaktuj się z nami

Sterling Group Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 115
00-102 Warszawa
NIP: 525-25-72-230
tel. (22) 620-53-75
e-mail: biuro@strerlingpolska.pl