Wspieramy działalność gospodarczą, rozwój pozytywnych relacji biznesowych międzynarodowych opartych na zaufaniu, doświadczeniu i przyjaźni oraz dbamy o budowanie konstruktywnego dialogu pomiędzy przedstawicielami biznesu i instytucji.

Naszym celem jest kompleksowe doradztwo i wsparcie biznesowe skierowane do firm pragnących rozwinąć swoją działalność za granicami Polski i poszukujących klientów, partnerów czy inwestorów.
Specjalizujemy się również w promowaniu polskich przedsiębiorstw jak i dokładnej weryfikacji potencjalnych partnerów biznesowych.
Oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu negocjacji, obsługi prawnej i pisemnych tłumaczeń specjalistycznych, m.in. z zakresu prawa, marketingu, finansów czy techniki oraz tłumaczenia ustne.
Pod Naszą marką skupiamy usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa w ramach jednej kompleksowej oferty, zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie i zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.

Sterling Group skupia w sobie następujące sektory i gałęzie biznesowe: import oraz eksport wyrobów oraz usług, doradztwo biznesowe, finanse w szczególności pożyczki pozabankowe, transport, spedycja, logistyka oraz marketing i reklama.

Poprzez swoje działania budujemy pozytywny wizerunek przedsiębiorczości i przedsiębiorców sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw w kraju i zagranicą, co przyczynia się do rozwoju przedsiębiorczości i owocuje wzrostem inwestycji.