1,570PLN

LONDYN 6 DNI

  • Trasa: Greenwich - Londyn (3) - Windsor
  • Opublikowany: 18 lutego, 2015 10:23 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LONDYN 6 DNI

Opis

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.
2. DZIEŃ
Przeprawa przez Kanał La Manche (prom lub Eurotunel). Przyjazd do Londynu, po drodze spacer po parku w Greenwich, wizyta na południku 0, gdzie znajduje się najstarsze na świecie obserwatorium astronomiczne. Przejazd komunikacją miejską na zwiedzanie słynnej Galerii Figur Woskowych Madame Tussand’s. Kolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu,nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Zwiedzanie katedry św. Pawła – jednego z najświętszych miejsc w Anglii w której w 1981 r brali ślub księżna Diana i książę Karol. Wizyta w Teatrze Szekspirowskim Globe, zwiedzanie Tower of London – najsłynniejszego europejskiego więzienia, w którym straciły życie dwie żony króla Henryka VIII, wizyta w skarbcu, gdzie przechowywany jest największy diament na świecie oraz klejnoty królewskie. Wejście na najsłynniejszy most londyński Tower Bridge, rejs statkiem po Tamizie przez dwie najstarsze dzielnice Londynu – City i Westminster. Przejazd do dzielnicy South Kensington, zwiedzanie Pałacu Kensingtońskiego, w którym mieszkała księżna Diana z synami po separacji z księciem Karolem. W pałacu można podziwiać wspaniałą kolekcję sukien królowej Elżbiety II, królowej Matki i księżnej Diany. Kolacja (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg
4.DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Windsoru, weekendowej rezydencji królowej Elżbiety II, zwiedzanie zamku.Powrót do Londynu, zwiedzanie British Museum – jednego z najbardziej znanych muzeów na świecie, gdzie zgromadzonych jest ponad 6 milionów eksponatów z całego świata. Spacer po dzielnicy rządowej City of Westminster: koło Parlamentu, Downing Street – oficjalnej siedziby premiera, budynku Królewskiej Gwardii Konnej, parku św. Jakuba do pałacu Buckingham – oficjalnej londyńskiej siedziby królów angielskich. Spacer przez dzielnicę St. James’s – słynną z klubów dżentelmeńskich w kierunku Piccadilly Circus, ze słynnym Erosem, Soho (dzielnicy szeroko pojętej swobody), Leicester Square, gdzie odbywają się światowe premiery filmowe, Trafalgar Square. Zwiedzanie Galerii Narodowej, gdzie zgromadzono ponad 3 tys. obrazów najsłynniejszych malarzy wszystkich szkół, od XIII do końca XIX w., kolacja (fakultatywnie), wizyta w pubie i „ Londyn nocą „ (fakultatywnie), powrót do hotelu, nocleg.
5. DZIEŃ
Śniadanie. Wymeldowanie z hotelu, przejazd metrem do centrum Londynu. Przejażdżka „Londyńskim Okiem” i podziwianie panoramy miasta z wysokości 135 m. Zwiedzanie Opactwa Westminsterskiego – miejsca koronacji i spoczynku monarchów angielskich od 1066 r. Wyjazd z Londynu. Przeprawa przez kanał La Manche (prom lub Eurotunel).
6.DZIEŃ
Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Termin Cena w zł
28.04 – 03.05 1570
02.06 – 07.06 1570
15.07 – 20.07 1570
11.08 – 16.08 1570
22.09 – 27.09 1570
Dopłata do pokoju 1-os.: 350,- zł
Dopłata do 3 kolacji: 240,- zł/os

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
– przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, dvd/video)
– 3 noclegi w hotelu**/***, pokoje 2-os. z łazienkami
– 3 śniadania kontynentalne
– przeprawę przez Kanał La Manche (prom lub Eurotunel)
– ubezpieczenie
– program turystyczny
– opiekę pilota

CENA NIE OBEJMUJE:
– biletów wstępu do obiektów wymienionych w programie, biletów komunikacji miejskiej,
korzystanie z usług miejscowego przewodnika (łącznie ok. 160 GBP)
– obiadokolacji

ID ogłoszenia: 33254e51098c4435

Brak tagów

  

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: roben
  • Zarejestrowany: 10 kwietnia, 2014

Inne ogłoszenia dodane przez roben

Ostatnie ogłoszenia dodane przez roben »

Skontaktuj się z nami

Sterling Group Sp. z o.o.
ul. Marszałkowska 115
00-102 Warszawa
NIP: 525-25-72-230
tel. (22) 620-53-75
e-mail: biuro@strerlingpolska.pl